12.12.2017 - 18:21
Okunma (376)
Yorum (0)
Paylaş

ATMALILAR OKULUNDA MEZUN OLANLARA BURS

YEDİ ÖĞRENCİYE BURS


İstanbul yaşayan iş adamı Kemal Düzova ve öğretmen eşi Mehtap Düzova çabalarıyla Atmalılar Okulunda mezun olup üniversite sınavını kazanan yedi öğrenciye karşılıksız burs temin etme olanağı sağladı. Kemal Düzova  okulun yapımında maddi katkılarla esirgemeyen bir iş adamı olarak, bu çabalarıyla eğitime verdiği desteğin önemini farkında olup farkındalık yaratmaktadır.

 

Kurulma aşamasında olan Atmaneki Eğitim Kültür Çevre Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı içinde yoğun çabaları olan Kemal Düzova vakıf resmiyet kazandığında olanakların artarak devam edeceğini bir göstergesi olarak eğitim adına anlamlı bir çalışma.


Sadece bina yapımına katkı sunmakla kalmayıp, eğitime katkı çabalarıyla örnek bir davranış sergileyen Kemal Düzova gibi iş adamların sayısının artması eğitim açısından faydalı olacaktır. Gönüllü olarak yürütülen bu çalışma umarım olanakları olanlar için örnek teşkil eder. Eğitime yapılan her destek geleceğimize ışık tutan bir meşale olmaya devam edecektir.


RIZA PARLAK

Keyword : ATMALILAR OKULUNDA MEZUN OLANLARA BURS haberi , ATMALILAR OKULUNDA MEZUN OLANLARA BURS oku , ATMALILAR OKULUNDA MEZUN OLANLARA BURS konusu , ATMALILAR OKULUNDA MEZUN OLANLARA BURS hakkında , ATMALILAR OKULUNDA MEZUN OLANLARA BURS manşeti , ATMALILAR OKULUNDA MEZUN OLANLARA BURS perde arkası , ATMALILAR OKULUNDA MEZUN OLANLARA BURS olayı , ATMALILAR OKULUNDA MEZUN OLANLARA BURS son dakika , ATMALILAR OKULUNDA MEZUN OLANLARA BURS

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says