17.12.2015 - 21:00
Okunma (1711)
Yorum (0)
Paylaş

HDP Arguvan İlçe Konferansı Düzenlendi

HDP Merkez yürütme ve HDP Malatya İl Başkanlığı birlikte yürüttüğü tabandan gelen öneriler ve bölgesel yaşanan sorunlar mercek altına alındı. Arapgir ve Arguvan İlçe örgütlerin de katıldığı toplantı Arguvan Belediyesi Konferans salonunda gerçekleşti.

Toplantının amacı tabandan gelecek önerileri ve eleştiriler rapor haline dönüştürüp siyasi bir kimlik kazandırarak yeniden tabana aktarmayı amaçlıyor. Daha çok kadın katılımını sağlamak için izlenmesi gereken politikalar görüşüldü. Parti Merkez Yürütme de görevli Ebru Ergen Korkmaz “Kadınların yüzde elli yerini erkeklerle doldurmak yerine boş bırakmak gerekir” diyerek bu konuda ki hassasiyetti aktardı.
Yoğun bir katılımın olduğu toplantıya HDP Parti Merkez üyesi Ebru Ergen Korkmaz ve Hatice Altınışık yer alırken EPS adına Ayşe Işık ve HDP Malatya İl Başkanı Hasan Şahin katıldı. Konuşmaların alkışlarla destek bulduğu toplantı amacına uygun şekilde gerçekleşti diyebiliriz.

HDP Merkez yürütme ve HDP Malatya İl Başkanlığı birlikte yürüttüğü tabandan gelen öneriler ve bölgesel yaşanan sorunlar mercek altına alındı. Arapgir ve Arguvan İlçe örgütlerin de katıldığı toplantı Arguvan Belediyesi Konferans salonunda gerçekleşti.Toplantının amacı tabandan gelecek önerileri ve eleştiriler rapor haline dönüştürüp siyasi bir kimlik kazandırarak yeniden tabana aktarmayı amaçlıyor. Daha çok kadın katılımını sağlamak için izlenmesi gereken politikalar görüşüldü. Parti Merkez Yürütme de görevli Ebru Ergen Korkmaz “Kadınların yüzde elli yerini erkeklerle doldurmak yerine boş bırakmak gerekir” diyerek bu konuda ki hassasiyetti aktardı.Yoğun bir katılımın olduğu toplantıya HDP Parti Merkez üyesi Ebru Ergen Korkmaz ve Hatice Altınışık yer alırken EPS adına Ayşe Işık ve HDP Malatya İl Başkanı Hasan Şahin katıldı. Konuşmaların alkışlarla destek bulduğu toplantı amacına uygun şekilde gerçekleşti diyebiliriz.

Keyword : HDP Arguvan İlçe Konferansı Düzenlendi haberi , HDP Arguvan İlçe Konferansı Düzenlendi oku , HDP Arguvan İlçe Konferansı Düzenlendi konusu , HDP Arguvan İlçe Konferansı Düzenlendi hakkında , HDP Arguvan İlçe Konferansı Düzenlendi manşeti , HDP Arguvan İlçe Konferansı Düzenlendi perde arkası , HDP Arguvan İlçe Konferansı Düzenlendi olayı , HDP Arguvan İlçe Konferansı Düzenlendi son dakika , HDP Arguvan İlçe Konferansı Düzenlendi

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says