17.11.2015 - 22:52
Okunma (2250)
Yorum (0)
Paylaş

AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI

SS. Kömürlük, Kututtaş, Güngören, Alhasuşağı, Çakmak, Gökağaç ve Çobandere Köyleri Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi öncülüğünde yürütülen Şotik Havza çalışması 160 bin fidan dikimiyle çalışmalarına hız verdi. Arapgir Eğnir mahallesinde dikimi tamamlanan 160 bin fidan içinde Sarı Çam, Ardıç, Alıç, Yaban Armudu, Kara Çam ve Sedir bulunmakta.

 

 

Çalışmaya büyük çabalarla destek olan Elazığ Bölge Müdürü Ziya Polat, Malatya İşletme Müdürü Cengiz Mamur, Hekimhan Ağaçlandırma Toprak Muhafaza Şefi İhsan Karanfil ve Darende Ağaçlandırma Toprak Muhafaza Şefi Gülşen Bozkurt yoğun ekip çabalarıyla Arapgir Eğnir mahallesinde ki çalışma tamamlandı. Mesai dışında hafta sonu tatilinde çalışmaları yerinde takip eden ekibin çabası gelecek açısından sevindirici.

 

 

SS. Kömürlük, Kututtaş, Güngören, Alhasuşağı, Çakmak, Gökağaç ve Çobandere Köyleri Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi Başkanı Mehmet Ali Başıbüyük “Bu konuda gösterilen çabalar umarım gelecek kuşaklar tarafından anlaşılacak. Biz hep doğadan aldık ve ilk defa bölgemizde doğaya bir şey vermeye çalışıyoruz. Bu konuda katkısı ve emeği olan herkese en içten duygularımla teşekkür etmek istiyorum” dedi. Çalışmaların Arguvan’ın bazı mahallelerin de devam etmesi plan dâhillinde devam edecek.

RIZA PARLAK

Keyword : AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI haberi , AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI oku , AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI konusu , AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI hakkında , AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI manşeti , AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI perde arkası , AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI olayı , AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI son dakika , AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says