19.10.2015 - 22:34
Okunma (9830)
Yorum (0)
Paylaş

ATMALILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET

Malatya Arguvan Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulunun anlamlı ziyareti. Adıyaman HDP ikinci sırada miletvekil adayı Kemal Bülbül'ü Adıyaman seçim bürosunda ziyaret eden Atmalılar dernek yönetimi Kemal Bülbül'e başarı dileklerini sundular. Atmalılar Dernek Başkanı Mehmet Ali Başıböyük yönetim kurulundan Halit Seyfi Yücel, Ali Bayar ve Rıza Parlak bu ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını belirten Kemal Bülbül "Kazanmak için yoğun çalıştıkların emeklerini boşa çıkmayacağından umutlu olduğunu barışa bugün daha fazla ihtiyaç olduğunu" belirti.


Malatya Atmalılar Derneğinin ziyaretini anlamlı ve samimi bulan Kemal Bülbül dernek yönetimine bu anlamda teşekkür etti. Atmalılar Dernek Başkanı Mehmet Ali Başıböyük "Atmalılar derneği olarak bizlern kendi insanlarımıza sahip çıkması bu konuda maddi manevi destek sunmaktan onur duyarız" dedi.
RIZA PARLAK

Keyword : ATMALILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET haberi , ATMALILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET oku , ATMALILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET konusu , ATMALILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET hakkında , ATMALILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET manşeti , ATMALILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET perde arkası , ATMALILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET olayı , ATMALILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET son dakika , ATMALILAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says