14.05.2015 - 21:41
Okunma (4350)
Yorum (0)
Paylaş

Atma Köyleri Kooperatif Genel Kurulu

SS. Kömürlük, Kututtaş, Güngören, Alhasuşağı, Çakmak, Gökağaç ve Çobandere Köyleri Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi olağan genel kurulunu yaptı. Faaliyet raporu okunduktan sonra yapılmış çalışmalar hakında üyelere bilgi verildi.

 

Kooperatif Başkanı Mehmet Ali BAŞIBÖYÜK “Geçmiş senelerde tasilatı yapılmayan sütlerin parasının büyük miktarda köylülere ödendiğini kalan çok az miktarında en kısa zamanda ödeneceğiz" dedi. "Borçların yanı sıra alacaklarının da takip ediyoruz. Her kuruşun hesabını vermek için titiz bir şekilde çalışıyoruz" dedi.

 

Denetleme raporu okunarak oy çoğunluğuyla kabul edildi. Daha sonra orman kesimi, ağaçlandırma ve mera ıslah çalışmaları hakkında bilgi verildikten sonra kooperatif adına yönetim kuruluna bu alanda yapılacak çalışmalar için yetki oylamasına geçildi. İki ret oya karşılık büyük oy çoğunluğuyla yönetim kurulunun genişletilmiş yetkileri onayladı.

 

Geçmiş yılın bütcesi ve tahmini bütceler onaylandıktan sonra temenilere geçildi. Çeşitli konularda yapılan tartışmalar yörede yaşayanların karşılaştığı zorluklar ve temeniler konusunda bilgi paylaşımı ile yanlış anlaşılmaya açık konular açıklığa kavuşturuldu.

 

Toplantıya Arapgir Orman Bölge Müdürlüğün de katılacak olan ekib kooparetif üyelerini ağaçlandırma konusunda yapacağı bilgilendirme yolda yaşanan aksaklıklardan dolayı yapılamadı. Çeşitli zamanlar da her mahallede yapılacak toplantılarla bilgilendirme işlemi devam ed,leceği belirtildi.

RIZA PARLAK

Keyword : Atma Köyleri Kooperatif Genel Kurulu haberi , Atma Köyleri Kooperatif Genel Kurulu oku , Atma Köyleri Kooperatif Genel Kurulu konusu , Atma Köyleri Kooperatif Genel Kurulu hakkında , Atma Köyleri Kooperatif Genel Kurulu manşeti , Atma Köyleri Kooperatif Genel Kurulu perde arkası , Atma Köyleri Kooperatif Genel Kurulu olayı , Atma Köyleri Kooperatif Genel Kurulu son dakika , Atma Köyleri Kooperatif Genel Kurulu

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says