08.04.2015 - 14:58
Okunma (1735)
Yorum (0)
Paylaş

Arguvan da Değişim Rüzgarları

Arguvan yıllardır CHP ye oy veren ilçeler arasında yer alır. Partisinin adını dağa taşa yazarak hizmet etmeye çalışan taraftarları olan bir parti. Bu yazılardan biri Arguvan’a giderken Aşağısülmenli yamaçların da uzaktan okunan CHP altı oku ablimiydi. HDP Arguvan da son günlerde adı çok geçen partiler arasında yer aldı. Umutları CHP de azalan seçmen ve AKP durduracak tek alternatif olarak HDP adı ister istemez öne çıkmaya başladı. Durum böyle olunca CHP yamaçlara yazılı isimi yerine bir sabah uyanan Arguvanlılar HDP görünce şaşırmış olmalılar.

 

 

HDP barajı aşmasını isteyen seçmen sayısı görünürde az değil. Arguvan da rüzgarın HDP yönüne dönmesi yeni bir dönemin başlangıcı gibi görünüyor. Değişim sadece sözde değil dağlarda ki yazılardan şimdilik net görülmekte.

 

RIZA PARLAK

 

Keyword : Arguvan da Değişim Rüzgarları haberi , Arguvan da Değişim Rüzgarları oku , Arguvan da Değişim Rüzgarları konusu , Arguvan da Değişim Rüzgarları hakkında , Arguvan da Değişim Rüzgarları manşeti , Arguvan da Değişim Rüzgarları perde arkası , Arguvan da Değişim Rüzgarları olayı , Arguvan da Değişim Rüzgarları son dakika , Arguvan da Değişim Rüzgarları

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says