27.02.2015 - 22:49
Okunma (1781)
Yorum (0)
Paylaş

ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ RAMAZAN KARACA EYMİRDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Malatya Çevre Orman İşletme Müdürü Ramazan Karaca Arguvan Eymir Mahallesinde (Köyünde) 26.02.2015 tarihinde bilgilendirme toplantısı yaptı.


Eymir Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Adıgüzel ‘in S.S.KÖMÜRLÜK KURUTTAŞ GÜNGÖREN ALHASUŞAĞI ÇAKMAK GÖKAĞAÇ VE ÇOBANDERE KÖYLERİ TARIMSAL KALKINDIRMA KOOPERATİFİ aracılığı ile yapılması planlanan ağaçlandırma projesi ile ilgili girişimleri olmuştu.


Bu kapsamda Eymir mahallesini (Köyünü) ziyaret eden Çevre Orman İşletme Müdürü Ramazan Karaca Ağaçlandırma konusunda ve Müdürlüğün yaptığı çalışmalar hakkında detaylı bilgilendirme toplantısı yaptı.


Katılımcılara Malatya genelinde yapılan proje örneklerini slayt eşliğinde anlatan Ramazan Karaca Malatya genelinde çok çeşitli uygulanabilecek projelerin olduğunu bunlardan faydalanmak isteyen köylerin kendilerine başvurmaları halinde imkanları dahilinde her türlü bilgiyi ve desteği verdiklerini belirtti.


Eymirde yapılması planlanan ağaçlandırma projesinin, projelendirme ve resmi mevzuatların tamamlanması halinde 2015 sonbaharında veya en geç 2016 yılının sonbaharında ağaçlandırma çalışmasının başlatılması planlanıyor.


Eymir Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Adıgüzel’de Malatya Çevre orman Müdürü İşletme Müdürü Ramazan Karaca ve ekibine ayrıca kooperatif başkanı Mehmet Ali Başıböyük ile yönetimine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek bu konuda resmi başvurularını kısa sürede yapacaklarını belirtti.


Toplantıya Malatya Çevre Orman Müdürü Ramazan Karaca, Arapgir Orman İşletme Şefi Eşref Erbaş, Kooperatif Başkanı Mehmet Ali Başıböyük ve Yönetim Kurulu, Eymir Derneği, Malatya’da faaliyet gösteren Eymir Derneği ile Eymirliler katıldı.


www.arguvanhaber.com

Keyword : ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ RAMAZAN KARACA EYMİRDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI haberi , ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ RAMAZAN KARACA EYMİRDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI oku , ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ RAMAZAN KARACA EYMİRDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI konusu , ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ RAMAZAN KARACA EYMİRDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI hakkında , ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ RAMAZAN KARACA EYMİRDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI manşeti , ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ RAMAZAN KARACA EYMİRDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI perde arkası , ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ RAMAZAN KARACA EYMİRDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI olayı , ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ RAMAZAN KARACA EYMİRDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI son dakika , ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ RAMAZAN KARACA EYMİRDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says