08.11.2014 - 20:50
Okunma (1983)
Yorum (0)
Paylaş

ÇAĞSİAD ve Gıda Market Projesi

 

Çağdaş Sanayi Esnaf ve İşadamları Derneği Malatya’da derneğin tanıtımını yaptı. Malatya ARGUVAN HALK PAZARI tarafından organize edilen tanıtım toplantısına çok sayıda iş adamı ve gözlemci katıldı.

 

Açılış konuşmasını Halit Seyfi Yücel’in yaptığı toplantıda ÇAĞSİAD Başkanı Hasan Hüseyin Türkeş derneğin kuruluş ve amaçları konusunda geniş bir sunum yaptı. Çağdaş yaşamın sosyal alanda olduğu kadar ekonomik örgütlenmesi gerektiğini sade bir dille açıkladı. Araştırma ve çalışmaların devam ettiğini söyledi.

 

Daha sonra söz alan Erol Karataş Çok Ortaklı Gıda Market projesi ile ilgili yapılan başarılı çalışmalardan örneklerler vererek rakamlarla bu konulara açıklık getirdi. Konuşması katılımcıların kafasında ki soru işaretlerine yanıt şeklindeydi.

 

İzmir çalışmalarını anlatan Ali Rıza Çetinkaya “Ben de Malatyalıyım. İzmir’de yapılan çalışmaların markalaşma açısından çok önemli. Çalışmaların altyapısını açısında İzmir bizim için güzel bir başlangıç. Buradan başlayarak büyümek siyasal ve ekonomik olarak daha gerçekçi” dedi.

 

Toplantıda genel olarak ÇAĞSİAD’ın yaptığı çalışmalar tanıtılırken özellikle Günümüzde Örneğin BİM, A101, gibi örneklerde olduğu gibi kurulması hedeflenen, ilk etapta İzmirde uygulaması başlatılacak gıda market projesi hakkında bilgi verildi görüş alışverişinde bulunuldu.Kaynak:Rıza Parlak

Keyword : ÇAĞSİAD ve Gıda Market Projesi haberi , ÇAĞSİAD ve Gıda Market Projesi oku , ÇAĞSİAD ve Gıda Market Projesi konusu , ÇAĞSİAD ve Gıda Market Projesi hakkında , ÇAĞSİAD ve Gıda Market Projesi manşeti , ÇAĞSİAD ve Gıda Market Projesi perde arkası , ÇAĞSİAD ve Gıda Market Projesi olayı , ÇAĞSİAD ve Gıda Market Projesi son dakika , ÇAĞSİAD ve Gıda Market Projesi

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says