02.06.2014 - 19:16
Okunma (3961)
Yorum (0)
Paylaş

Vartanuş'un Ali'si imza gününde Arguvanlılarla

Sultan KILIÇ


‘Kıtlık Ambarında Darı Gibisin’ adlı şiir kitabının ardından ikinci kitabı, biyografik romanı “Vartanuş’un Ali’si” ni okurlarla buluşturan Aysel Kılıç Karslı; Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nde imza ve tanıtım etkinliğine katıldı.

 

 

Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nde düzenlenen imza ve tanıtım etkinliğine gösterilen yoğun ilgiden memnun olduğunu ifade eden Aysel Kılıç Karslı; 7 Haziran 2014’te Ankara- Etlik’te, 14 Haziran 2014’te İstanbul’da imza gününde okurlarla Vartanuş’un Ali’sini buluşturacağını söyledi.

 

 

Ayrıca, babam Ali Kılıç’ın bir şiiri ile kendi şiirimden birkaçını okudum. Halk müziği sanatçısı Ali Rıza Gültekin; albümüne koyduğu, benim yazdığım bir türküyü söyledi. İmza ve söyleşi etkinliğine katılan herkes mutlu ve gururlu ayrıldı, diyen Karslı, imza günü ve söyleşilerle Vartanuş’un Ali’sini okurlarıyla buluşturmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

 

Aysel Kılıç Karslı; Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Asım Aydoğdu başta olmak üzere tüm yönetici ve dernek üyelerine, Arguvanlılara, Arguvanlı olmayan duyarlı kitapseverlere teşekkürlerini sundu.

 

 

sultankilic44@hotmail.com

Keyword : Vartanuş'un Ali'si imza gününde Arguvanlılarla haberi , Vartanuş'un Ali'si imza gününde Arguvanlılarla oku , Vartanuş'un Ali'si imza gününde Arguvanlılarla konusu , Vartanuş'un Ali'si imza gününde Arguvanlılarla hakkında , Vartanuş'un Ali'si imza gününde Arguvanlılarla manşeti , Vartanuş'un Ali'si imza gününde Arguvanlılarla perde arkası , Vartanuş'un Ali'si imza gününde Arguvanlılarla olayı , Vartanuş'un Ali'si imza gününde Arguvanlılarla son dakika , Vartanuş'un Ali'si imza gününde Arguvanlılarla

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says