25.05.2014 - 17:16
Okunma (2646)
Yorum (1)
Paylaş

FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU

Ferit Mevlüt Aslanoğlu geçek anlamda bir halktan biridir. Atmalılar İlköğretim Okulunun yapım sürecinde Okulun Yapım Komitesinde yer alarak büyük fedakârlıkta bulunmuştur. Gerek maddi gerekse manevi desteği hep Atmalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin yanında olmuştur. Eğitim için gösterilen bu yoğun süreçte Atmalılar Dernek Başkanını hiç yalnız bırakmadı.

 

 

Atmalılar Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu okula yapmış olduğu maddi ve manevi katkılarından dolayı anısını yaşatmak adına bir sınıfa adını vermeye karar verdi. Okul Aile Birliği Başkanı Battal Gazi Karael “Sayın Ferit Mevlüt Aslanoğlu gerçek anlamda desteklerini bizlerden esirgemedi. Anısını okulumuzda yaşatmak bizleri onure eder” dedi.

 

 

Atma Dernek Başkanı Mehmet Ali Başıbüyük “Sayın Ferit Mevlüt Aslanoğlu her zorda kaldığımızda maddi olarak bize büyük katkılar sundu. Çevresinde birilerinin maddi katkı sağlamasına imkân sağladı. Atmalılar İlköğretim Okulunun yapım sürecinde açılışına kadar hep yanımızda oldu. Bizler Malatya Atmalılar Derneği olarak okulumuza belli bir meblağ üzerinde katkı sunanların adını sınıflara vermeyi düşüncesindeydik.  Adına bir sınıf tesis ederek anısının canlı kalması düşüncemizdi.  Ne yazık ki aramızdan erken ayrıldı. Sayın Ferit Mevlüt Aslanoğlu örnek bir kişilikti. Halktan biri değil, halkın kendisi desek daha doğru olur. Atmalılar İlköğretim Okulunda anısını yaşatmak bir nevi manevi borcumuzdur.” dedi.

 

 

Kaynak : Rıza PARLAK

Keyword : FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU haberi , FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU oku , FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU konusu , FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU hakkında , FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU manşeti , FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU perde arkası , FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU olayı , FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU son dakika , FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU

ALİ BOZDAĞ
13.06.2014 - 11:34
Misafir

Ruhu şad olsun, topluma yararlı olan bir insanın arkasından söylenebilecek tüm sözler söylenmiş...ne mutlu, huzur icinde yatabilecek...


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says