19.02.2014 - 18:53
Okunma (2563)
Yorum (0)
Paylaş

HDP Arguvan'da Seçim Startı Verdi

ARGUVAN’DA HDP (HALKLARIN DEMOKTATİK PARTİSİ) SEÇİM STARTI VERDİ


 

Arguvan HDP (Halkların Demokratik Partisi)  Eşbaşkan Naim Ercan ve Eşbaşkan Birgül Boztepe seçim bürosu açılışını yaparak seçim çalışmasını başlattı. Malatya İl Başkanı Abuzer Yavaş ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Eşbaşkanlar Hasan Şahin ve Ayfer Polat hazır bulundular. Nazım Hikmet Meydanın da katılımcıları seslenen yöneticiler düzenin partileri olmadıklarını halkın partisi olduklarına vurgu yaptılar. Arguvan Belediye Eşbaşkan adayı Naim Ercan “Düzenin partilerine oy verip yolsuzluklara ortak olmayın. AKP “İktidar partisine oy verin size hizmet versin.” Yılardır CHP ye oy verdiniz CHP size ne yaptı? Halk arasında bir deyim vardır. “Bal tutan parmağını yalar” derler. Balı kendileri yerken parmağı bize yalatıyor, buna da hizmet diyorlar” dedi.

 

 

Daha sonra söz alan konuşmacılar toplum içinde ki kadının yerine vurgu yaparak “Yerel Demokrasi. Ekolojik denge. Toplumsal kamu hizmeti. Eşitlikçi ve kadın özgürlükçü hedefler için HDP diyoruz” deyip mesajlarını vermeye çalıştılar. Yoğun bir katılım olması Arguvan’da seçimlerin üç parti arasında geçeceği şeklinde yorumlandı. Arguvan CHP yönetimin istifa etmiş olması bu görüşü destekler durumda.

 

RIZA PARLAK

Keyword : HDP Arguvan'da Seçim Startı Verdi haberi , HDP Arguvan'da Seçim Startı Verdi oku , HDP Arguvan'da Seçim Startı Verdi konusu , HDP Arguvan'da Seçim Startı Verdi hakkında , HDP Arguvan'da Seçim Startı Verdi manşeti , HDP Arguvan'da Seçim Startı Verdi perde arkası , HDP Arguvan'da Seçim Startı Verdi olayı , HDP Arguvan'da Seçim Startı Verdi son dakika , HDP Arguvan'da Seçim Startı Verdi

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says