25.04.2013 - 19:29
Okunma (1307)
Yorum (0)
Paylaş

Belliker Derneği Öğrencileri Ağırladı

Malatya Arguvan Bellikler Köyü Sosyal Yardımlaşma Ve Kültür Derneği öğrencileri kahvaltıda ağırladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Gönüllülük Kulübü Umut Okulu Projesi kapsamında yürütülen bir çalışma. Kulübün üyelerinden olan Bellikli Sultan GÖÇER Bellikler Dernek Başkanı Mehmet Ali PARLAKLA organize ederek Demirkapı da öğrencilere kahvaltı verildi.

 

Geçen yıl Çorumdan gelen öğrencilere verilen kahvaltı bu yıl Adıyaman merkezde gelen Kozan ve Yedioluk İlköğretim Okulu öğrencileri konuk edildi. Kahvaltıdan sonra hatıra fotoğrafı çekildi Öğretmen ve öğrenciler İstanbul Teknik Üniversitesi Gönüllülük Kulübü Umut Okulu Projesi üyeleriyle birlikte yolcu edildi.

Keyword : Belliker Derneği Öğrencileri Ağırladı haberi , Belliker Derneği Öğrencileri Ağırladı oku , Belliker Derneği Öğrencileri Ağırladı konusu , Belliker Derneği Öğrencileri Ağırladı hakkında , Belliker Derneği Öğrencileri Ağırladı manşeti , Belliker Derneği Öğrencileri Ağırladı perde arkası , Belliker Derneği Öğrencileri Ağırladı olayı , Belliker Derneği Öğrencileri Ağırladı son dakika , Belliker Derneği Öğrencileri Ağırladı

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says