24.11.2012 - 18:43
Okunma (2456)
Yorum (0)
Paylaş

ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ

24 Kasım öğretmenler günü Atmalılar İlköğretim Okulunda kutlandı. Kendisi de emekli bir öğretmen olan Atmalılar Dernek Başkanı Mehmet Ali Başıböyük, öğretmenlere baklava ikram ederek gösterilen gayretlerden dolayı öğretmenlere teşekkür etti. Öğretmenler “Bu anlamlı günde bizleri hatırlamanız kibar bir davranış, bizlerde öğrencilerin başarıları için gerekli gayreti zaten gösteriyoruz. Bu nazik ziyaretinizden dolayı bizlerde size teşekkür ederiz” dediler.

İstanbul’dan Sone ve Yar yayınları tarafından gönderilen kitaplar öğretmenler günü anısına öğrencilere dağıtıldı. Roman, hikaye, deneme ve şiir içerikli kitaplar, öğrencilerin seviyeleri göz önüne alınarak dağıtım yapıldı. Başarılı olmaya yemin eden öğrenciler kitapları severek okuyacakları konusunda öğretmenlerine söz verdi. Geçen eğitim yılında dokuz öğrencinin Anadolu Lisesi kazanması öğretmenlerin ve öğrencilerin ortak çabasının sonucu olduğu bilinmekte.

RIZA PARLAK

Keyword : ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ haberi , ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ oku , ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ konusu , ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ hakkında , ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ manşeti , ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ perde arkası , ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ olayı , ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ son dakika , ATMALILAR İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says