16.10.2012 - 23:27
Okunma (1468)
Yorum (0)
Paylaş

Atmalılar İlköğretim Okulunda Kaban Dağıtımı

Atmalı iş adamlarından Seyfettin POLAT Atmalılar İlköğretim okulunda okuyan tüm öğretmen ve öğrencilerine kaban gönderdi. Atmalılar Dernek Başkanı Mehmet Ali BAŞIBÖYÜK ve Atmalılar İlköğretim Okul Müdürü Zeynel YÜCEL dağıtımda hazır bulundular. Dağıtıma başlamadan önce Seyfettin POLAT gönderdiği mesaj okundu.

 

Seyfettin POLAT mesajın da  yeni eğitim yılında öğretmen ve öğrencilere başarılar diledikten sonra “Siz öğretmenlerimiz, öğrencilerimizi Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, vatanı seven, büyüklerine saygılı, çevresini temiz tutan ve duyarlı toplum bireyleri olarak yetişeceğinizden emin olarak yanaklarınızdan öpüyorum.

 

Öğrenciler, sizlerinde ailesine, vatanına ve milletine layık olmak için çaba göstereceğinizden hiç kuşkum yoktur. Hepinizi sevgiyle yürekten kucaklıyorum.” Dedi. Atmalılar İlköğretim okulunda okuyan 111 öğrenciye parkeler dağıtıldı. Öğrenciler başarılarını devam ettireceklerine söz verdikten sonra Seyfettin POMAT’I alkışlayarak teşekkür etmiş oldular.

 

Öğrencilerimiz, gururlarımızın Resimlerini Görmek İçin TIKLA

 

Rıza PARLAK

Keyword : Atmalılar İlköğretim Okulunda Kaban Dağıtımı haberi , Atmalılar İlköğretim Okulunda Kaban Dağıtımı oku , Atmalılar İlköğretim Okulunda Kaban Dağıtımı konusu , Atmalılar İlköğretim Okulunda Kaban Dağıtımı hakkında , Atmalılar İlköğretim Okulunda Kaban Dağıtımı manşeti , Atmalılar İlköğretim Okulunda Kaban Dağıtımı perde arkası , Atmalılar İlköğretim Okulunda Kaban Dağıtımı olayı , Atmalılar İlköğretim Okulunda Kaban Dağıtımı son dakika , Atmalılar İlköğretim Okulunda Kaban Dağıtımı

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says