01.07.2012 - 19:57
Okunma (4428)
Yorum (0)
Paylaş

Hacı Köseler Köyünde İlginç Şeyler Oluyor

Aydın’ın Yenipazar ilçesine bağlı Hacıköseler köyü;  Madran Dağı’nın yaklaşık 900 metre rakımındaki engebeli bir alanda kurulmuş olup, Yenipazar’ın en yüksek ve en uzak köyüdür. 430 kişi yaşayan bu köyde  son zamanlar da epey ilginç şeyler oluyor.


Köyde arkadaşları tarafından Ali Efe   diye tanınan Bayram Ali  şu sıralar herkesin ilgi odağında. Çünkü;  traktör fiyatlarından, yem fiyatlarına, ürününü satabileceği en iyi müşteriden, havanın nasıl olacağına kadar bir çok şeyi biliyor.

 

Köy halkı Ali Efe nin her şeyi nereden bildiğini merak ediyor. Peki sizce  Ali Efe tüm bunları nereden biliyor?

 

www.aliefeneredenbiliyor.com daki ipucu videolarını seyredin sitenin altındaki formu bize gönderin. Hem sürpriz hediyeler kazanın hem de bundan sonra olacakları takip edebilin.

Not: Tahmin formunu doldurup fikrini belirten herkese 15 Temmuzda yeni tasarımı ve özellikleriyle

yenilenecek www.tarimsalpazarlama.com da 100 TL lik kupon hakkı verilecek. Bu bilgi sizi şaşırtmasın sorunun cevabı

yeni www.tarimsalpazarlama.com sitesi değil :)))

 

Yeni sitemizde pek çok bilgiye ulaşacaksınız ama Ali Efe bunları sahip olduğu bir kaynaktan alıyor.

 

Türkiye Tarım Sektörüne Hayırlı Olsun...

 

Keyword : Hacı Köseler Köyünde İlginç Şeyler Oluyor haberi , Hacı Köseler Köyünde İlginç Şeyler Oluyor oku , Hacı Köseler Köyünde İlginç Şeyler Oluyor konusu , Hacı Köseler Köyünde İlginç Şeyler Oluyor hakkında , Hacı Köseler Köyünde İlginç Şeyler Oluyor manşeti , Hacı Köseler Köyünde İlginç Şeyler Oluyor perde arkası , Hacı Köseler Köyünde İlginç Şeyler Oluyor olayı , Hacı Köseler Köyünde İlginç Şeyler Oluyor son dakika , Hacı Köseler Köyünde İlginç Şeyler Oluyor

Hen�z Yorum Yok.
�lk Yorum Yapan Siz Olmak �stermisiniz.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says