19.12.2011 - 19:38
Okunma (26634)
Yorum (2)
Paylaş

Atmanikilerde Düğün

Şanlıurfa İlimizin tanınmış Köklü Ailelerinden Atmani Aşiretine mensup, Bozova İlçesine bağlı  Kesmetaş (Kurunç) Köyünde ikamet eden Toprak Ailesinin gençleri Emine ve Halil TOPRAK, Şanlıurfa Öğretmen evinde yapılan muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

 

Şanlıurfa Öğretmen evinde yapılan muhteşem düğüne ailenin,  akraba ve dostları yoğun ilgi göstererek gönüllerince eğlendiler.

 

Kirveliğini Ali EYYÜPOĞLU’nun yaptığı düğünde, evlenecek gençlerin sahneye çıkmasıyla birlikte dolarlar havada uçuştu,  Saat 16.30’ te başlayan düğün gece geç saate kadar devam etti.

 

Bizlerde genç çiftlere Ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Kaynak : Müslüm ATMANOĞLU

Keyword : Atmanikilerde Düğün haberi , Atmanikilerde Düğün oku , Atmanikilerde Düğün konusu , Atmanikilerde Düğün hakkında , Atmanikilerde Düğün manşeti , Atmanikilerde Düğün perde arkası , Atmanikilerde Düğün olayı , Atmanikilerde Düğün son dakika , Atmanikilerde Düğün

erhan güneş
20.12.2011 - 12:34
Misafir

Halil Kardeşim güzel bir düğündü Allah sizi mesut bahtiyar eylesin kardeşim Allah tan temennim bir ömür boyu mutlu huzurlu bir ömür geçirmenizdir tebrikler....

mehmet atmanlı
20.12.2011 - 11:48
Misafir

Allah mutlu bahtiyar etsinn.


(Gvenlik in Max:750 Karakter)
Kalan Karakter Says